Sunday, April 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoni20 vjeçari ngacmoi gruan dhe dy vajzat e saj, arrestohet

20 vjeçari ngacmoi gruan dhe dy vajzat e saj, arrestohet

“Më 17.01.2024 në 21.00 në një fshat të Tetovës, efektivët e policisë nga Departamenti i Policisë – Tearcë kanë privuar nga liria personin L.N. (20) nga i njëjti fshat. Ai dyshoi se rreth orës 18:30 në fshat u soll keq dhe u përpoq t’i prekte trupin një fqinje 25 vjeçare. E njëjta gjë i kishte ndodhë edhe ditën e mëparshme motrës dhe nënës së saj, të cilave ishte përpjekur t’iu merrte një telefon celular. Personi është mbajtur në stacionin policorë dhe pas dokumentimit të plotë të rastit, kundër tij do të pasoj parashtresë përkatëse”, thonë nga SPB-Tetovë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments