Monday, May 20, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoni1285 raste te reja me koronavirus dhe 14 viktima

1285 raste te reja me koronavirus dhe 14 viktima

Ministria e Shëndetësisë njofton se në 24 orët e fundit janë kryer 3 404 teste dhe prej tyre 1 285 kanë rezultaur pozitivë me koronavirus, ose 38 per qind e testeve të kryera. Në 24 orët e fundit po ashtu kanë ndërruar jetë edhe 14 pacientë, ndërsa janë shëruar 176 persona.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments