Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoni12 këmbësorë dënohen nga policia e Strugës

12 këmbësorë dënohen nga policia e Strugës

Më datë 21.03.2024, në periudhën nga ora 09:00 deri në ora 14:00, gjatë kontrolleve të komunikacionit në zonën e SPB-Ohër, zyrtarët policorë kanë konstatuar 30 këmbësorë të cilët kanë kryer kundërvajtje në komunikacion, nga të cilët 12 në Ohër dhe 12 në Strugë 4 në Kërçovë dhe 2 në Dibër.

Sanksionohen për lëvizje ose ndalim të panevojshëm të këmbësorit në rrugë, kalim i pasigurt i rrugës, kalim jashtë vendkalimit të këmbësorëve, njofton SPB Ohër.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments