/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Slider, Sport

Talenti i madh i futbollit, Atdhe Mazari nga Dollogozhda e Strugës, për Lajm Tv zbulon ëndrrën e tij (VIDEO)

Në muajin shtator të këtij viti mori një ftesë nga Kombëtarja shqiptare U17 për në turneun kualifikues në Kazakistan.

Bëhet fjalë për talentin e madh të futbollit, sulmuesin 16-vjecar, Atdhe Mazari nga Dollogozhda e Strugës, tani pjesë e të rinjve të Pelisterit nga Manastiri dhe Akademisë së FFM-së.

Mazari ka folur ekskluzivisht për lajm Tv, duke zbuluar ëndrrën që ka, dëshirën e tij për të qenë pjesë e Kombëtares kuqezi si dhe për disa çështje tjera.

November 7, 2017

Leave a Reply

error: Content is protected !!
Struga Ekspres