Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Përsëri Shqipëria goditet nga tërmeti
Shqipëri, Slider

Përsëri Shqipëria goditet nga tërmeti

Një tjetër lëkundje tërmeti është regjistruar pas mesnatës së mbrëmshme. IGJEUM raporton se ka regjistruar një tërmet me magnitudë 2.7.

Për fat goditja nuk ka qenë e fortë dhe nuk ka asnjë raportim për dëme. Epiqendra, ndryshe nga së fundi që ka qenë intesivisht në Durrës dhe zonat përreth, këtë radhë është zhvendosur.

Sipas IGJEUM tërmeti ka pasur epiqendër 19 kilometër në Jug Perëndim të Kukësit në një thellësi 26 kilometër.

September 30, 2019

Struga Ekspres