/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Maqedoni, Slider

OHER:VRASESI I DYFISHTE U KAP NE SHQIPERI

Pas 6 muajsh arratisje,ne Shqiperi eshte arrestuar Bojan.P,i dyshuari kryesor per vrasjen e dyfishte e cila ndodhi ne restorantin ”Imperator”,ne Oher.Informacionin per arrestimin e tij e konfirmoi sonte ne mbremje, sektori ministrise se  puneve te brendshme ne Oher!

Me 22 gusht,vitin e kaluar,Bojan.P gjuajti me arme zjarri ne drejtim te dy personave qe gjendeshin ne teracen e restorantit ”Imperator” dhe pastaj u largua ne drejtim te panjohur.

Per te dyshuarin e vrasjes se dyfishte kishte flet arrest nderkombetar.Pas vrasjes se dyfishte u arrestua edhe nje person i cili ishte bashke me te dyshuarin ne momentin e vrasjes se dy personave.

February 12, 2015

Struga Ekspres