/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Rajoni, Shqipëri, Slider

Nese them emrat,me vendosin tritol ne darke

Analisti Preç Zogaj tha sot në emisionin “Opinion” se mazhoranca aktuale nuk ka goditur emrat kryesorë të krimit.

Zogaj u shpreh se disa nga operacionet kryesore kudër trafiqeve, si Lazarati dhe Xibraka, nuk kanë goditur personat që drejtojnë realisht trafiqet.

Lidhur me kapjen e bandës në Xibrakë, Zogaj u shpreh se hetimi nuk ishte meritë e policisë shqiptare, por e autoriteteve gjermane.

“Unë them nuk janë goditur emrat. Jo thoni cilët janë emrat? Unë emrat mund ti them, por kam hall se më vënë tritol”,- tha Zogaj

February 13, 2015

error: Content is protected !!
Struga Ekspres