Wednesday, June 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeBotaiPhone vret 24-vjeçaren ruse

iPhone vret 24-vjeçaren ruse

Viktima e dytë nga iPhone regjistrohet brenda një muaji në Rusi. 24-vjeçarja Evgjenia Sviridenko humbi jetën pasi karikuesi i iPhone-it të saj u rrëzua, teksa ajo ishte duke bërë një dush.

Shoqja e dhomës tha se e ndjera po shikonte në celular llogarinë e saj në rrejtet sociale, në momentin kur ndodhi aksidenti, transmeton shekulli.

Shoqja e saj Jaroslav Dubinina, 23 vjeç, tha “Vura re që ajo nuk po dilte nga tualeti, kur e thirra ajo nuk u përgjigje, kur më pas gjeta atë në ujë. Pash telefonin që kishte rënë poshtë. Trupi i saj ende po lëvizte nga shoku”.

Policia po heton pse karikuesi nuk u shkëput nga celulari dhe do të zbulojë nëse ishte një produkt i licencuar Apple.

Vdekja Evgenias vjen vetëm disa ditë pasi një 16-vjeçare humbi jetën në Rusi, pasi mori karikuesin e saj në tualet, në kohën që do të bënte dush.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments