/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Maqedoni, Slider

KU PO SHKON MILENKO?

Gazetari Milenko Nedelkovski ne kete foto qe shikojme duket se ka marre rrugen per jashte shtetit

Gazetari kontrovers Milenko Nedelkovski këtyre ditëve është parë në aeroportin e Shkupit, duke ikur jashtë vendit.

Pas provokimeve të fundit ndaj Artan Grubit dhe shqiptarëve të Kosovës, si dhe shpërthimit të “bombës” së parë dhe të dytë të LSDM-së, Milenko Nedelkovski si duket ka marr rrugën e mërgimit.

Me urdhër të kujt ai po e lëshon Maqedoninë?

© ZHURNAL.m

 

MILENKO1milenko

February 17, 2015

Struga Ekspres