/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Kinezët ofrojnë 1 milionë euro në javë për Gareth Bale
Slider, Sport

Kinezët ofrojnë 1 milionë euro në javë për Gareth Bale


Klubi kinez Beijing Gouan ka bërë një super ofertë për sulmuesin e Realit, Gareth Bale.

Uellsianit i janë ofruar 1 milion euro në javë, transmeton ksp.

Me këtë ofertë Bale do të bëhet lojtari më i paguar në botë.

Bale dëshiron të qëndrojë në Evropë ku për shërbimet e tij janë të interesuar gjigantët evropianë si United, Tottenham, Bayern dhe PSG.

July 22, 2019

error: Content is protected !!
Struga Ekspres