/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!

Sport

A ishte penallti për Bayern? Flet Marcelo…
Slider, Sport

A ishte penallti për Bayern? Flet Marcelo…

Real Madrid është finalisti i parë i Champions League, por kualifikimi me rezultatin 2-2 në ndeshjen e kthimit në Santiago Bernabeo ndaj Bayern Munich nuk ka kaluar pa kritika, aq më tepër pas mos akordimit të një penalltie për prekje me dorë brenda zone nga Marcelo. I sinqertë në deklaratën e tij pas ndeshjes, vetë…

Hamza Zylali Nënkampion Ballkanik në Karate (FOTO)
Qyteti, Slider, Sport

Hamza Zylali Nënkampion Ballkanik në Karate (FOTO)

Këtë vikend Klubi i Karatesë “Drini” nga Struga, mori pjesë në dy aktivitete shumë të rëndësishme. Në Beograd u zhvillua Kampionati Ballkanik për fëmijë deri 13 vj. Dhe në kryeqytetin e Kosovës në Prishtinë u zhvillua Turneu i parë Ndërkombëtar në Karate “Prishtina Open 2018”. Në Kampionatin Ballkanik në kuadër të përfaqësueses së Maqedonisë, nga…

Hamza Zylali Nënkampion Ballkanik në Karate (FOTO)
Qyteti, Slider, Sport

Hamza Zylali Nënkampion Ballkanik në Karate (FOTO)

Këtë vikend Klubi i Karatesë “Drini” nga Struga, mori pjesë në dy aktivitete shumë të rëndësishme. Në Beograd u zhvillua Kampionati Ballkanik për fëmijë deri 13 vj. Dhe në kryeqytetin e Kosovës në Prishtinë u zhvillua Turneu i parë Ndërkombëtar në Karate “Prishtina Open 2018”. Në Kampionatin Ballkanik në kuadër të përfaqësueses së Maqedonisë, nga…

Ylli i Liverpool i thotë  “PO” Juventusit
Slider, Sport

Ylli i Liverpool i thotë “PO” Juventusit

Kishte kohë që përflitej për një transferim të mundshëm tek Juventus. Bëhet fjalë për mesfushorin e Liverpool, Emre Can, të cilit i skadon kontrata me “The Reds” në merkaton e verës. Tuttosport dhe Gazzetta dello Sport pretendojnë se mesfushori gjerman i ka thënë ”PO” Zonjës së Vjetër. Gazetat thonë se Paris Saint-Germain gjithashtu e dëshiroi…

Ja çfarë bën nënkryetari i Mekës për Mohamed Salah
Slider, Sport

Ja çfarë bën nënkryetari i Mekës për Mohamed Salah

Kjo dhuratë është nderim për yllin egjiptian i cili njohet për moralin e tij të lartë dhe karakterin e tij prej bamirësi. Kjo dhuratë është gjithashtu mirënjohje për kontributin e tij si ambasador i tolerancës fetare, dhe se ka shërbyer si model pozitiv për muslimanët e Britanisë. Ne jemi shumë krenar me të,” tha Al…

1 33 34 35 36 37 46
error: Content is protected !!
Struga Ekspres