Showbiz

Si duket sot Taulanti i vogël që kërkonte një motër? (FOTO)
Showbiz, Slider

Si duket sot Taulanti i vogël që kërkonte një motër? (FOTO)

Filmi shqiptar “Taulanti kërkon një motër”, është një nga më të njohurit e prodhimeve të Kinostudios. Shumë nga fëmijët personazhe në filmat shqiptarë, që u bënë aktorë të vegjël falë drejtimit të regjisores Xhanfize Keko, nuk e vijuan më rrugën e aktrimit. Një prej tyre është edhe Donald Kokona, djali që dikur luante Taulantin, si…

Showbiz

Adi Krasta: Ja si më larguan nga “Top Channel”

“Në Top Channel ishte një eksperiencë interesante dhe e mirë”. E nis kështu rrëfimin gazetari dhe moderatori Adi Krasta atë që ndodhi për largimin e tij nga “Top Channel”. Gazetari thotë se, aty nuk ndihej i lirë, dhe se ishte televizioni që ia kërkoi largimin. “Aty bëra një program për kastën e mesme. Unë ika…

Showbiz, Slider, Sport, Uncategorized

Si nuk zgjat fushata 6 muaj!?

Së paku të shihnin ndonjë hajrë qytetarët,barem ato të lagjes time, se vetëm në kohë fushate vijnë tu bejnë dicka aty këtu. Ashiqare duket se janë duke hedhur pluhur syve. Paramendoni , i fillojnë punimet 4 ditë para votimeve, të vetëdijshëm se nuk kryhen punimet deri në ditën e zgjedhjeve, që pastaj tu thuhen banorëve,…

Bota, Kosovë, Kulturë, Maqedoni, Opinion, Qyteti, Showbiz, Shqipëri, Slider

Plagosen tre shqiptar në Zvicër nga përleshja e përgjakshme me thikë

Gjatë përleshjes të përgjakshme në një lokal të Luganos, një burrë ka plagosur shumë persona me thikë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur mes të premtes dhe të shtunës, ndërsa agresori ka ikur në drejtim të paditur, shkruan media zvicerane “sda.ch”. Motivet nuk bëhen të ditura. Mes viktimave janë tre shqiptarë, tre italianë mes moshave 23…

Showbiz, Slider

Stresi vazhdon te sfidoj policinë

Përmes një videoje të publikuar në rrjetet sociale, Stresi ka paralajmëruar projektin e tij të radhës, si edhe kthimin në Shqipëri. Këngëtari është në kërkim nga policia shqiptare, pas arratisjes spektakolare që bëri nga komisariati i policisë në fund të muajit janar. Aktualisht Arkimed Lushaj po qëndron në Zvicër, mirëpo ai është zotuar se do…

Showbiz, Slider

Perse ankohet Çiljeta?

E  bezdisin fansat e saj apo do te jet te qender te vemendjes?! Postoi në Insatagram një fotografi të një mashkulli dhe kjo u bë lajm nëpër të gjitha mediat. Në fakt Çiljeta la edhe një mbishkrim ku thekson se kërkon një mashkull të tillë E duket se ky lajm e ka irrituar atë qysh…

1 3 4 5 6
Struga Ekspres