Showbiz

Aida Doçi reagon pas lajmit të rrejshëm për vdekjen e saj (FOTO)
Showbiz, Slider

Aida Doçi reagon pas lajmit të rrejshëm për vdekjen e saj (FOTO)

Aida Doçi është bërë sërish shënjestër e lajmeve të rrejshme në internet. Në disa portale është raportuar se këngëtarja është vrarë dhe ka ndërruar jetë. (Foto: Instagram/AidaDoci1) Madje, sipas këtij lajmi të rrejshëm, atë e ka vrarë xhaxhai i saj. Lajmet e tilla kanë nxitur reagimin e këngëtares për të sqaruar se ajo është shëndosh…

U lidha me 100 burra
Showbiz, Slider

U lidha me 100 burra

GRUAJA QË KA PATUR LIDHJE ME 100 BURRA TË MARTUAR Karen Marley është 48 vjeç dhe ka patur lidhje me 100 meshkuj të martuar. Në një intervistë për programin “This Morning”, kjo grua nga Richmond, SHBA, deklaroi se pavarësisht se ata100 burra ishin të martuar, ajo nuk ka qenë asnjëherë shkak për prishjen e martesës…

Ja mesazhi i pistë që na japin “këngëtaret” tona
Showbiz, Slider

Ja mesazhi i pistë që na japin “këngëtaret” tona

Kengetaret’ tona bejne lloj lloj veprimesh vetem e vetem qe te jene ne qender te vemendjes nga mediat dhe nga shoqeria shqiptare. Nuk eshte patjeter te kesh talentin qe te kendosh bukur sot ne kohen kur muzika eshte bastarduar nga keto lloj ‘kengetaresh’,por eshte bere patjeter te besh nje veprim idiot,te zhvishesh,te besh skena lesbikesh,te…

Mafia kishte kontratë për vrasjen e Jackson
Showbiz, Slider

Mafia kishte kontratë për vrasjen e Jackson

Në biografinë pas vdekjes të ish-menaxherit të Mbretit të muzikës pop, Frank DiLeo (“DiLeo: I Am Going To Set The Record Straight”), janë zbuluar disa detaje edhe nga jeta e ikonës së muzikës botërore. Mes tjerash, në libër shkruhet se DiLeo kishte mësuar se mafia kishte kontratë për vrasjen e Jackson dhe ai ishte përpjekur…

1 3 4 5 6 7 8
Struga Ekspres