Qyteti

“Endrra Rinore” ndihmon djaloshin nga Struga
Qyteti, Slider

“Endrra Rinore” ndihmon djaloshin nga Struga

Aktivistet e organizates Endrra Rinore organizuan aksion humanitar ne ndihme te voglushit Luben Stojceski i cili vuan nga nje semundje qe kerkon sherim jashte vendit. Te hollat e tubuara ju dorzuan familjes. Ky eshte viti i dyte radhazi qe OJQ Endrra Rinore organizon aksione humanitare ne ndihme posacerisht te femijeve ne nevoje.

Padi penale kundër 48 vjeçarin, përdhunoi 21 vjeçaren nga Struga
Qyteti, Slider

Padi penale kundër 48 vjeçarin, përdhunoi 21 vjeçaren nga Struga

48-vjeçari nga Shtipi ka kryer përdhunim ndajë një 21 vjeçare nga Struga.Veprimi i tmerrshëm ka ndodhur pranë një fshati të Kavadarcit. SPB-Shtip ka ngritur padi penale kundër Sh.D. (48) nga Shtipi për shkak të ekzistencës së bazës për dyshim për kryerjen e veprës penale “kërcënim dhe përdhunim”. Sh.D., natën ndërmjet 08.10. dhe 10 tetorit 2017,…

Ja oferta speciale nga Mërgimi Travel&Tours, mos e humbisni
Qyteti, Slider

Ja oferta speciale nga Mërgimi Travel&Tours, mos e humbisni

%BLACK FRIDAY% ►BOOK ONLINE: http://mergimi.mk/Flights/Details/1153 ►Oferta vlen vetëm për rezervime gjatë datës 24.11.2017 ►Shpejtoni, vendet janë të kufizuara! —————————————————– ►Понудата важи само за резервации на 24.11.2017 ►Побрзајте, местата се ограничени! ┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┐ ►OHRID-BASEL ►BASEL-OHRID ✔24.11- € 39 ✔17.12- € 65 ✔26.11- € 79 ✔18.12- € 65 ✔29.11- € 45 ✔20.12- €149 ✔01.12- € 39 ✔22.12- €249…

1 137 138 139 140 141 177
Struga Ekspres