/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!

Kulturë

Grupi i mirënjohur shkupjan “Shkupi Star” vjen me një videoklip të ri (VIDEO)
Kulturë, Slider

Grupi i mirënjohur shkupjan “Shkupi Star” vjen me një videoklip të ri (VIDEO)

Grupi i mirënjohur nga Shkupi “Shkupi Star” vjen me një intrumentale ndryshe për publikun shqiptar,shkruan Struga Ekspres. Në instrumentalen e realizuar nga grupi muzikor “Shkupi Star” e cila u kurorëzua edhe me një videoklip,performuan: Agron Kadriu-Sint Bass Gëzim Jaha-Bateri Mexhit Dardhishta-Sint Solo Ylber Aliu-Saksafon Ndiqeni videoklipin e instrumentales në videon e mëposhtme: Struga Ekspres

Këngëtari i mirënjohur strugan Vullnet Ibraimi vjen me “I vetëm” (VIDEO)
Kulturë, Qyteti, Slider

Këngëtari i mirënjohur strugan Vullnet Ibraimi vjen me “I vetëm” (VIDEO)

Këngëtari dhe kantautori i mirënjohur strugan Vullnet Ibraimi vjen me këngën “I vetëm” të realizuar edhe me një videoklip, shkruan Struga Ekspres. Kënga dhe videoklipi ështê komplet e realizuar nga vet autori Ibraimi. Zëri dhe talenti i jashtëzakonshëm i Vullnet Ibraimit e bëjnë të veçantë krijimtarinë e tij muzikore që nga fillet e tij të…

Tinka Kurti në spital, vjen reagimi i parë nga ministrja e Shëndetësisë (FOTO)
Kulturë, Slider

Tinka Kurti në spital, vjen reagimi i parë nga ministrja e Shëndetësisë (FOTO)

Ditën e sotme aktorja e mirënjohur Tinka Kurti është dërguar në spital për shkak të një infeksioni pulmonar, ndërkohë që ka qenë në provat për operan “Carmen” ku do të jetë pjesë. Tinka është në kujdesin e vazhdueshëm të mjekëve të spitalit Amerikan 3, ndërkohë që këtë mbrëmje është vizituar nga ministrja e Shëndetësisë, Ogerta…

Në këtë shtet dhurata më e mirë është libri
Kulturë, Slider

Në këtë shtet dhurata më e mirë është libri

“Më mirë mos të kesh një palë këpucë, se sa mos të kesh një libër!,- thotë një shprehje e vjetër islandeze. Dhe jo më kot… Në Islandë, dhurata ideale për Krishtlindjet është një libër. Mbrëmjen e 25 dhjetorit, islandezët e kalojnë duke lexuar dhe duke ngrënë çokollata, derisa t’u mbyllen sytë. Kjo ka çuar në…

Kjo është kënga e re e këngëtares së njohur nga Struga, Leonora Ajdari (VIDEO)
Kulturë, Qyteti, Slider

Kjo është kënga e re e këngëtares së njohur nga Struga, Leonora Ajdari (VIDEO)

Këngëtarja e njohur strugane Leonora Ajdari para publikut vjen me një version ndryshe të këngës “Gurbeti”. ”Nga njerëzit e mirë dalin gjëra të bukura!? Jam shumë faleminderuese ndaj gjithë “ekipit” bashkëpunues për këtë projekt të realizuar kaq bukur! Music:Vullnet Ibraimi Video:Foto Studio Flash Struga Make up:Junie Dika Istrefi (Monro makeup) Hair:Shqipe Pollozhani Jeni super të…

1 20 21 22 23 24 28
error: Content is protected !!
Struga Ekspres