/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Big Mama i mbledh me fshesë dollarët në Amerikë (FOTO)
Showbiz, Slider

Big Mama i mbledh me fshesë dollarët në Amerikë (FOTO)

Big Mama është ndër këngëtaret më të pëlqyera në tregun shqiptar.

Ashtu si shumë këngëtarë të tjerë edhe ajo këndon nëpër dasma dhe nëpër festa familjare të ndryshme.

Së fundmi ajo ka udhëtuar drejt Amerikës, ku ka mbajtur një koncert për shqiptarët që jetojnë atje.

Por nga imazhet e publikuara së fundmi nga Robert Berisha dhe më pas nga vetë Big Mama na kanë lënë gojëhapur.

Këngëtares shqiptare i kanë hedhur aq shumë para saqë është detyruar t’i mbledhë me fshesë.

March 3, 2019

error: Content is protected !!
Struga Ekspres