/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Arrestohet këngëtari Aleksandër Gjoka
Showbiz, Shqipëri, Slider

Arrestohet këngëtari Aleksandër Gjoka

Këngëtari i mirënjohur, Aleksandër Gjoka, është arrestuar ditën e sotme nga policia.

Shkak për ndalimin e tij është bërë drejtimi i mjetit në gjendje të dehur.

Patrulla e policisë e ndaloi Gjokën teksa ishte duke udhëtuar me mjetin e tij dhe pasi iu nënshtrua testit të alkoolit, u konstatua se niveli i tij në gjak ishte mbi normën e lejuar.

Ndalimi i Gjokës u krye nga efektivët e komisariatit nr.1, të cilët e shoqëruan në rajonin e Policisë.

December 23, 2019

error: Content is protected !!
Struga Ekspres