/div>
Loris
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Zyrtare: Strugani Leonard Zhuta nënshkruan për ekipin italian
Qyteti, Slider, Sport

Zyrtare: Strugani Leonard Zhuta nënshkruan për ekipin italian

Lojtari strugan Leonard Zhuta,dje u prezantua zyrtarisht si një përforcim i ri në ligën e dytë italiane, në ekipin e Lecce-së.

Skuadra që nuk arriti të shpëtojë veten nga rënia nga Seria A sezonin e kaluar, në pritje të fillimit të ri, arriti të siguroj transferimin e lojtarit Leonard Zhuta, i cili disa kohë më parë u kthye në Suedi dhe luajti për Haken.

Mbrojtësi i majtë tashmë ka kaluar ekzaminimet mjekësore dhe ka nënshkruar një kontratë dy-vjeçare me mundësinë e zgjatjes për një vit tjetër.(Struga Ekspres)

September 14, 2020

error: Content is protected !!
Struga Ekspres