Tuesday, April 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiZyrtare: Bardhyl Nasufi emërohet drejtor i Byros për Furnizime Publike

Zyrtare: Bardhyl Nasufi emërohet drejtor i Byros për Furnizime Publike

Në seancën e sotme Qeveria ka emëruar drejtorët në disa institucione sidomos të atyre që vijnë si propozime të BDI-së.

Ilmi Selami është emëruar drejtor në Drejtorin e Ekonomisë së Ujërave, Bujar Dardhishta emërohet drejtor në Drejtorin për librat amë dhe Ekrem Bunjaku në Inspektoratin Teknik ndërkohë, Bardhyl Nasufi nga Struga ashtu sic edhe u paralajmërua nga qeveria u emërua drejtorë i Byros për Furnizime Publike.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments