Tuesday, April 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeSportZvicër – Irlandë e Veriut, formacionet zyrtare

Zvicër – Irlandë e Veriut, formacionet zyrtare

Zvicra dhe Irlanda e Veriut takohen sonte me fillim nga ora 18:00 për ta zhvilluar ndeshjen e dytë të Play Offit për Kupën e Botës, raporton Sovrani.info

Para këtij takimi, dy Kombëtaret kanë publikuar formacionet zyrtare:

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments