Wednesday, June 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniZoran Zaev: Do të tërhiqem nga posti i kryeministrit nëse humbim në...

Zoran Zaev: Do të tërhiqem nga posti i kryeministrit nëse humbim në Shkup (VIDEO)

“Nëse nuk do të fitojmë në Shkup do të tërhiqem nga posti i kryeministrit”,këtë e ka bërë të ditur kryeministri dhe kryetari i LSDM së Zoran Zaev mbrëmë në emisionin “Klik plus “në TV21.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments