Thursday, June 20, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniZjarr i madh në një ndërtesë në Bllok 82 në Tetovë, zjarrfikësit...

Zjarr i madh në një ndërtesë në Bllok 82 në Tetovë, zjarrfikësit në luftë me zjarrin (FOTO)

Vazhdon lufta mes zjarrfikësve dhe zjarrit që ka kapluar një ndërtesë në Blok 82 në Tetovë. Siç raporton komandati i NJTKZ për TS, thotë se zjarrfikësit janë duke arritur që të lokalizojnë zjarrin. “Jemi duke lokalizuar zjarrin, ishte shumë i madh, ne vazhdojmë luftën dhe shpresojmë se do të arrijmë që ta shuajmë” thotë Aliti për TS.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments