/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Ziadin Sela uron Kurban Bajramin
Maqedoni, Slider

Ziadin Sela uron Kurban Bajramin

Festa e Kurban Bajramit, festë kjo që sjell paqe, mirësi dhe solidaritet. Kjo Festë e flijimit dhe e mirëkuptimit mes njerëzve, vjen me mesazhin e dashurisë , të respektit të njeri tjetrit dhe përkujdesin për ata që kanë nevojë.

Gëzuar Festën, qofshi të lumtur me familjet tuaja,

Zoti Ju bekoftë në këtë ditë të madhe!

Ziadin Sela

August 11, 2019

error: Content is protected !!
Struga Ekspres