Monday, April 22, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniZiadin Sela takohet me përgjegjësin e BE-së për Balkanin perëndimor, Antun Herceg

Ziadin Sela takohet me përgjegjësin e BE-së për Balkanin perëndimor, Antun Herceg

Kryetari i Aleancës për shqiptarët z.Ziadin Sela, i shoqëruar nga nënkryetari z.Agon Ferati, realizuan takim pune me përgjegjësin e BE-së për Balkanin perëndimor z.Antun Herceg dhe këshilltarin politik të zyrës së BE-së në Shkup z.Tibor Varady.

Në takim është biseduar për situatën aktuale politike, zhvillimet e fundit në vend dhe sfidat e Maqedonisë dhe të rajonit, në rrugëtimin euro-integrues.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments