Saturday, July 13, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniZiadin Sela sonte flet për koalicionin qeverisës me Zaevin

Ziadin Sela sonte flet për koalicionin qeverisës me Zaevin

I ftuar në emisionin “Rruga drejt…”, sonte në orën 20:40 është Ziadin Sela, lider i Aleancës për Shqiptarët, i cili do tu jep përgjigje shumë pyetjeve dhe dilemave.

Sela do të jetë në ballafaqim me kolegët gazetarë dhe opinionistë, Aco Kabranov dhe Blerim Hyseni

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments