/div>
Loris
Kupa
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Ziadin Sela: Si qytetar e meritojmë ftesën e BE-së, por si Qeveri Jo!
Maqedoni, Slider

Ziadin Sela: Si qytetar e meritojmë ftesën e BE-së, por si Qeveri Jo!

Lideri i ASH-së Ziadin Sela ishte sonte i ftuar në TV21 në emision Click Plus, ku u debatua për aktualitetin e situatën politike, si dhe hapat që do të ndërmerr ASH si parti opozitare ditëve në vazhdim.

Pjesë e debatit ishin edhe analisti Visar Ademi si dhe gazetari Naser Selmani.

Ziadin Sela mes tjerash ka deklaruar se si qytetarë e meritojmë çeljen e negociatave mes BE dhe RMV, por si qeveri jo sepse kjo qeveri është e mbushur me skandale.

October 16, 2019

error: Content is protected !!
Struga Ekspres