Thursday, June 1, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeOpinionZiadin Sela: Lotët e Zamirës së vogël do ti ndjekin pas ata...

Ziadin Sela: Lotët e Zamirës së vogël do ti ndjekin pas ata që kanë gisht në rastin e Kumanovës

Shpreh keqardhje të thellë për humbjen e jetëve dhe shpreh ngushëllime për familjet e personave të vrarë dhe të plagosur më 09.05.2015.

Sot u mbushën 5 vite nga aksioni i Kumanovës, kryesisht Lagjen e Trimave . Lotët e vajzës së vogël Zamirës, trishtimi i banorëve të Lagjës së Trimave dhe tradhëtia ndaj ish-bashkëluftëtarëve do t’i ndjekin në çdo moment të gjithë ata që kanë gisht në përgatitjen dhe realizimin e skenarit të Kumanovës!

Ne kemi kërkuar dhe vazhdojmë të kërkojmë hetim ndërkombëtarë për rastin e Kumanovës!

Nuk mund të harrohet kurrë kjo ditë! Nuk ka fuqi që mund të ndalë drejtësinë për jetët e këputura në mes dhe për ata që sot e kësaj dite janë në burg.

Ziadin Sela

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments