Wednesday, April 24, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniZiadin Sela e mbledh kryesinë,çfarë vendimi do marr për qeverinë

Ziadin Sela e mbledh kryesinë,çfarë vendimi do marr për qeverinë

Sonte, më saktësisht në këto momente është mbledhur kryesia qendrore e Aleancës për Shqiptarët, transmeton Zhurnal.mk

Ndonëse nuk dihet tema që po diskutohet në këtë mbledhje, duke e ditur se nesër është dita e fundit e përmbylljes dhe plotësimit të vendeve vakante në kabinetin qeveritarë, me siguri që temë e diskutimit mund të jetë plotësimi i vendit të ministrit të shëndetësisë që i takon ASH-së.

Mirëpo nuk përjashtohet që partia e Selës të diskutojë edhe ndonjë pikë tjetër të rendit të ditës që mund të jetë rikonstruimi i qeverisë dhe ndrimi i resoreve në kabinetin qeveritarë.

Megjithatë, nga atje Zhurnal.mk mëson se pas përfundimit të mbledhjes do të dalin me konferencë për shtyp për të bërë publike vendimet e marra sonte.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments