Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniZiadin Sela: Autorë të eliminimit tim fizik më 27 prill kanë qenë...

Ziadin Sela: Autorë të eliminimit tim fizik më 27 prill kanë qenë VMRO-ja, BDI-ja dhe Ali Ahmeti

Lideri i Alancës për Shqiptarët, Zijadin Sela, ka goditur pa doreza, duke zbuluar direkt emrat e atyre që ishin autorë të skenarit për likuidimin e tij më 27 prill.
Në një takim me qytetarët struganë, Sela akuzoi BDI-në dhe Ramiz Merkon se janë duke zhvilluar fushatë të njëjtë me fushatën që e zhvillonte kundër tij VMRO-DPMNE-ja, para 27 prillit, shkruan Gazeta Lajm.
“Në qoftë se ka dilema se kush kanë qenë autorë, kjo tregon se autorë të eliminimit tim fizik më 27 prill kanë qenë VMRO-ja, BDI-ja, Ali Ahmeti dhe Ramiz Merko”, tha Sela.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments