Tuesday, March 21, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeMaqedoniZiadin Sela: Ali Ahmeti ka qenë i përfshirë në atentatin e 27...

Ziadin Sela: Ali Ahmeti ka qenë i përfshirë në atentatin e 27 prillit

Sonte mund të ndiqni Ziadin Selën në emisionin Rruga Drejt në Alsat-M me ora 20:40. Gjatë emisionit në disa kthesa Sela ka kritikuar Ali Ahmetin dhe partinë e tij për tradhtitë e bëra ndaj Aleancës, si dhe ka deklaruar se “Ali Ahmeti meqë nuk ishte prezent në atentatin e ushtruar ndaj meje me 27 prill, mund të themi se edhe ai ka qenë i përfshirë…”.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments