Monday, May 20, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniZiadin Sela: Ali Ahmeti ka qenë i përfshirë në atentatin e 27...

Ziadin Sela: Ali Ahmeti ka qenë i përfshirë në atentatin e 27 prillit

Sonte mund të ndiqni Ziadin Selën në emisionin Rruga Drejt në Alsat-M me ora 20:40. Gjatë emisionit në disa kthesa Sela ka kritikuar Ali Ahmetin dhe partinë e tij për tradhtitë e bëra ndaj Aleancës, si dhe ka deklaruar se “Ali Ahmeti meqë nuk ishte prezent në atentatin e ushtruar ndaj meje me 27 prill, mund të themi se edhe ai ka qenë i përfshirë…”.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments