Thursday, June 13, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeKosovëZhduket shoferi në Durrës, policia kërkon ndihmë për ta gjetur

Zhduket shoferi në Durrës, policia kërkon ndihmë për ta gjetur

Një shofer kosovar raportohet të jetë zhdukur ditën e djeshme në qytetin e Durrësit dhe policia e qytetit bregdetar kërkon ndihmën e qytetarëve për gjetjen e tij.

“Shtetasi Skender Rama 55 vjeç, banues në Kosovë, ditën e djeshme ka ardhur me pushime në Durrës (një grup shoferësh, 44 veta) dhe rreth orës 19:00 ka dalë nga hoteli ku ishin akomoduar të gjithë pushuesit, në afësi të Shkëmbit të Kavajës dhe nuk është kthyer më”, sqaron policia.

Për të bërë më të lehtë identifikimin e tij, Blutë e Durrësit sqarojnë se Rama është rreth 1,75 cm i gjatë, i dobët dhe ka të veshur një këmishë të bardhë dhe xhinse të zeza. Në rast identifikimi të tij, jeni të lutur të telefononi në numrin 0694110217.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments