Sunday, April 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniZhduket 21 vjeçarja

Zhduket 21 vjeçarja

Një vajzë 21 vjeçare është zhdukur në lagjen Ilinden të Shkupit.

Bëhet fjalë për një vajzë e cila quhet Enkeleda Çelën, shtetasja e Shqipërisë, e cila ka studiuar në Fakultetin Ekonomik në Shkup me leje qëndrimi. Sipas përshkrimit të postimit në rrjetet sociale, ajo është 160 centimetra e gjatë, ka flokë të kuq në kafe, sy kafe dhe mban proteza në dhëmbët e sipërm. Në momentin e zhdukjes, ajo kishte veshur xhinse dhe një xhaketë të zezë dhe mbante një çantë shpine.

Shoqja e saj, Joana, e cila ka shpërndarë postimin për vajzën e zhdukur, në një prononcim për “Macfax” ka thënë se për herë të fundit e ka parë të premten në mbrëmje.

“Të premten rreth orës 20-21 pimë kafe. Më pas ajo dhe një shoqe tjetër e përbashkët, me të cilën jetonin bashkë, u nisën për në shtëpi. Megjithatë, Eni (vajza e zhdukur) praktikoi të bënte një shëtitje të shkurtër vetë para se të kthehej në banesë, dhe atë natë ajo bëri të njëjtën gjë, por më pas nuk u kthye. Sipas informacioneve tona, të nesërmen në mëngjes nga ora 5 deri në 7 të mëngjesit e kanë parë në pikën e karburantit në Ilinden, por nuk mund të themi nëse ishte vërtet ajo derisa të rishikohen kamerat”, ka thënë shoqja e saj.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments