Sunday, June 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniZhduken dy vajza nga Dibra, dyshohet se janë drejtuar për në Maqedoni

Zhduken dy vajza nga Dibra, dyshohet se janë drejtuar për në Maqedoni

Këtë të martë policia ka bërë publik denoncimin e një dibrani i cili ka kallëzuar tek autoritetet ditën e djeshme, zhdukjen e vajzës së tij dhe të mbesës.

Vajzat janë të moshës 19 dhe 15 vjeçare. Deri më tani policia dyshon se të rejat mund t’i jenë drejtuar Maqedonisë.

“Më datë 03.09.2018, shtetasi D.P., vjeç, 61, banues në fshatin Lishan i Poshtëm, kallëzon se i janë larguar nga banesa vajza dhe mbesa, shtetaset A.P., dhe Xh.Sh., vjeç 15 e 19. Po punohet për gjetjen e tyre. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Dibër,” njofton policia.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments