Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniZhduken dy fëmijë në Maqedoni

Zhduken dy fëmijë në Maqedoni

Një vajzë nga shtëpia për përkujdesje ‘Ranka Millanovic’ dhe një djalë nga Vollkova e Shkupit, dje janë shpallur të zhdukur.
Vajza dje rreth orës 15:55 ka ikur në detim të panjohur, ndërkaq djali ka lëshuar shtëpinë më 17 mars rreth orës 12:00.

Aktualisht policia është duke punuar për zbardhjen e rastit.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments