Tuesday, May 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniZekiri: BDl në Qeveri nuk e zgjodhi LSDM-ja por qytetarët (VIDEO)

Zekiri: BDl në Qeveri nuk e zgjodhi LSDM-ja por qytetarët (VIDEO)

I pyetur nëse LSDM-ja duhej të bënte koalicion me BDI-në edhe pse në fushatë zgjedhore kishte një retorikë të nxehtë, Muhamed Zekiri në Click Plus në TV21 tha se LSDM-ja nuk e zgjodhi BDI-në por qytetarët të cilët ia dhanë besimin.

“Shumica tash që flasin, jeni prapë me BDI-në, po jemi me BDI-në, se BDI-në nuk e zgjodhi LSDM-ja e zgjedhin qytetarët të cilët ia dhanë besimin dhe numrat janë ato që e bëjnë Qeverinë. A kemi dashtë që të mos jetë BDI-ja, kemi dashtë dhe nuk e kemi fsheh këtë”, tha nënkryetari i LSDM-së, Muhamed Zekiri në emisionin Click Plus në TV21.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments