Wednesday, April 24, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniZbulohet se 26 vjeçari nuk u vetëvra, por...

Zbulohet se 26 vjeçari nuk u vetëvra, por…

Mjekësia ligjore ka zbardhur shkaqet e vdekjes së të riut i cili u konsiderua si vetëvrasje, që ndodhi të hënën rreth orës 11.30 në rrugën “176” në Tetovë, ku humbi jetën i riu 26 vjeçar S.I, transmeton Express.
Familjarët thonë se nga raporti i mjeksisë ligjore të cilët kanë bërë autopsi ndaj të ndjerit 26 vjeçar, nuk është vetëvrasje, por incident me pasojë vdekjen e të riut.

“Kemi marrë njoftim nga mjeksia kriminalistike dhe organet policore se rasti nuk ka mundur të jetë vetëvrasje sipas rrethanave të të ndjerit. Tragjedia ka ndodhur si pasojë, pasi i ndjeri ka dashur të rregulloj diçka në terracën e shtëpisë, mëngjesin e të hënës moti ka qenë me erë të fuqishme dhe nga kjo supozohet se ka ndodhur incidenti fatal. Nga i ndjeri nuk është lënë ndonje letër apo ndonjë dyshim për vetëvrasje dhe se i ndjeri nuk ka pasur ndonje tentim të mëparshëm. Allahu e shperbleft në atë botë e familjes së tij t’i jap durim”, thonë familjarët.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments