Sunday, May 26, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniZaevi, Bytyqi dhe Hoxha në takim me vreshtarët nga Kavadari

Zaevi, Bytyqi dhe Hoxha në takim me vreshtarët nga Kavadari

Kryeministri Zoran Zaev sot do të realizojë takim me përfaqësues të vreshtarëve në Kavadar.

Në takim do të marrin pjesë edhe zëvendëskryeministri për Çështje Ekonomike, Fatmir Bytyqi dhe ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Ekonomisë së Ujërave, Arijanit Hoxha. Gjatë takimit kryeministri baskë me ministrat në fjalë pritet të njoftohet nga afër me problemet me të cilat përballen për momentin vreshtarët.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments