Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniXhaferi: Ne kemi kryer me përgjegjësi detyrat e dalura nga lufta

Xhaferi: Ne kemi kryer me përgjegjësi detyrat e dalura nga lufta

Kryeministri i parë shqiptar në Maqedoninë e Veriut, Talat Xhaferi sëbashku me Ali Ahmetin dhe sot në Sellcë të Tetovës me bashkëpunëtor ka përkujtuar të rënët e betejave para 23 viteve.

“Sot u tubuam në Sellcë për të shënuar 23-vjetorin e betejave të brigadës së 112-të, të shprehim respekt dhe ti përmendim të vrarët që i dhuruan jetët për lirinë e sotme. Sot i realizojmë obligimet tona, kontribuojmë dhe realizojmë zotimet, duke e ndjekur amanetin që na e lanë në trashëgimi”, theksoi kryeministri i Talat Xhaferi.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments