Monday, October 2, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniVritet 42 vjeçari

Vritet 42 vjeçari

Në fshatin Podles, komuna Gradsko, nëpunës policor nga SPB Veles, kanë privuar nga liria 61-vjeçarin S.I. nga fshati Podles. Siç bën me dije MPB-ja, ai dje rreth orës 16:10 para shtëpisë së tij pas një debati të mëparshëm me revole ka qëlluar disa plumba në drejtim të 42-vjeçarit M.D. dhe 44-vjeçari M.V., të dy nga Velesi.

“Nga plagët e marra ka ndërruar jetë në ambulancë në Gradsko M.D., ndërsa vdekjen e ka konstatuar mjeku i Emergjencës. M.V. ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është transportuar për ndihmë në spitalin e Velesit”, njofton Riste Samarxhiev, zëdhënës i SPB Veles.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments