Sunday, May 19, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeKosovëVrasje e dyfishtë në Maqedoni, vëllai vret vëllanë dhe kunatën

Vrasje e dyfishtë në Maqedoni, vëllai vret vëllanë dhe kunatën

61 vjeçari V.G nga Gjevgjeli dyshohet se këtë mbrëmje ka vrarë vëllanë L.G (71) dhe kunatën T.G (62), raporton SHENJA.
Nga SPB Strumicë kanë njoftuar se sonte rreth orës 19:00 zyrtarë policorë kanë privuar nga liria V.G i cili rreth orës 18:50 para hyrjes së shtëpisë me pistoletë ka shtënë në drejtim të vëllait dhe kunatës, të cilët kanë vdekur në vendngjarje.
Vdekjen e ka konstatuar mjek nga Ndihma e Shpejtë e Gjevgjelisë, ndërsa personi është ndaluar në stacionin policor dhe nga ai është marrë arma me të cilën e ka kryer vrasjen.
Hetim në vendngjarje ka kryer Prokurori publik dhe ekip i policisë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments