/div>
Loris
Kupa
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Vrasësi i 8 personave ishte në gjendje të dehur
Shqipëri, Slider

Vrasësi i 8 personave ishte në gjendje të dehur

Kanë dalë të tjera detaje që lidhen me masakrën e Resulajt në Vlorë, ku 24 vjeçari Ridvan Zykaj ju mori jetën 8 personave dhe plagosi 6 të tjerë.

Bëhet me dije se autori para se të kryente këtë masakër ka qenë në një drekë. Dyshohet se ai ka qenë në gjendje të dehur.

Ndërkohë policia ende nuk ka vënë në pranga autorin i cili u mori jetën pjesëtarëve të 3 familjeve nga i njëjti fis.

August 10, 2018

error: Content is protected !!
Struga Ekspres