Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniVMRO-DPMNE: LSDM-ja për të qëndruar në pushtet ja dha shtetin BDI-së

VMRO-DPMNE: LSDM-ja për të qëndruar në pushtet ja dha shtetin BDI-së

Për të qeverisur, LSDM-ja ia dha shtetin BDI-së dhe për të mbajtur karriget po paguajnë një çmim të rëndë për shefat e tyre në BDI. Çmimin e shohim edhe sot e shprehur në Talat Xhaferi, kryeministër”, akuzojnë sot nga VMRO-DPMNE.

“Nga ana tjetër, shpresat e tyre janë që BDI-ja e LSD-së t’i mbledhë partitë shqiptare në koalicion dhe Kosova ta diktojë këtë proces që LSD-ja ta zbusë debaklin e saj. Nuk funksionon kështu. Është e qartë se çfarë po bëni.

Dieta kundër plakjes e Brigitte Macron-it: E modës së vjetër, por efektiveMarrëdhëniet intime me ish-partnerin: Kjo është një arsye “për”Rruga e Jetës numër 5: Kuptimi numerologjik, personaliteti …Lista prej pesë kandidatëve potencial për të zëvendësuar Xavin tek BarcelonaNjë tifoz në Angli hyn në fushë dhe konfrontohet me gjyqtarin për një penallti kontrove…

Është e thjeshtë, LSD-ja ia dha shtetin BDI-së për të qeverisur, Talat Xhaferi nga BDI u bë kryeministër për shkak të LSD-së së dobët.

Talat Xhaferi është njeriu që njihet për shkeljen e Kushtetutës, të ligjeve, të Rregullores së Kuvendit”, thonë nga VMRO-DPMNE.

Talat Xhaferi, shtojnë nga atje, është njeriu nga i cili nuk mund të pritet ndryshe nga ajo që ka bërë deri më tani, sepse në vazhdimësi ka shkelur normat juridike të shtetit.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments