Tuesday, May 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniVLEN hap shtabin në Vjenë, i pranishëm Salim Sulejmani dhe Fatmir Limani...

VLEN hap shtabin në Vjenë, i pranishëm Salim Sulejmani dhe Fatmir Limani (FOTO)

HAPJA E SHTABIT TË VLEN NË VJENË, PËR PRESIDENTIN DR. ARBEN TARAVARI

PA MËRGATËN S’VLEN:
Fitorja,
Atdheu,
Kombi dhe e ardhmja në vendlindje.

Mërgata do t’i japi grushtin e fundit atyre që dëshirojnë përmes vjedhjes dhe blerjes së votës të turpërojnë kombin tonë.
Hajdutët këtë herë do përfundojnë pas grilave…

#FITORJAMEBESËVLEN

06 Prill, 2024
Vjenë

F. B. L.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments