Wednesday, June 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiVjedhje e rëndë në Strugë, kamerat kapin hajdutët, policia po i ndjekë...

Vjedhje e rëndë në Strugë, kamerat kapin hajdutët, policia po i ndjekë për ti identifikuar (FOTO)

Një vjedhje e rëndë ka ndodhur ditën e diel, mbasdite në një nga shtëpitë e Strugës e cila ndodhet në rrugën Marshall Tito,raporton Struga Ekspres.
Familjarët për Struga Ekspres shprehen se dëmi i shkaktuar në shtëpine e tyre nga hajdutet ka qene shume i madh,duke vjedhur stoli ari me vlere prej 12 mije euro,dhe para 1500 franga.
Ata tregojne se edhe kamerat e kane fiksuar vjedhjen ku nga pamjet tregojne se jane dy persona qe bashkepunojne me njeri tjetrin.
“Rastin e kemi paraqitur ne polici,hajdurtet akoma nuk jane identifikuar per policine,demi eshte shume i madh,kane vjedhur 12 mije euro florinje,dhe 1500 franga zvucerane,dhe shume sende te tjera te plackitura”,tregojne te shqetesuar familjaret per Struga Ekspres.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments