Saturday, June 3, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeRajoniVitet më të bukura të rinisë sime, ti kushtova ty Atdheu im

Vitet më të bukura të rinisë sime, ti kushtova ty Atdheu im

Demë Shehu
Vitet më të bukura të legjionit të rinisë sime,t’i kushtova ty ,Atdheu im.
Të njejtën gjë do ta bëja edhe sikur të jetoja me Shekuj e Mileniume.
I përjetshëm do të jetë ideali im dhe i bashkëluftëtarëve të mi,
E përjetshme do të jetë vetëm SHQIPËRIA.
Gëzuar 2020-ta të gjithë Shqiptarëve Anëmbanë Globit.
Të dua SHQIPËRIA ime!

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments