Tuesday, April 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniVisar Ganiu: Çairi është bastion i BDI-së dhe Ali Ahmetit

Visar Ganiu: Çairi është bastion i BDI-së dhe Ali Ahmetit

“Do të jem i hapur për të gjithë dhe komunën duhet ta çojmë përpara së bashku”, Visar Ganiu kryetar i sapozgjedhur i komunës së Çairit.
Fituesi i zgjedhjeve në Çair, kandidati i BDI-së Visar Ganiu tha se, “fitorja e jonë është me meritë më të madhe që ju përshkruhet juve, strukturës dhe aktivistëve që tre muaj dhatë maksimumin për të bind të gjithë se Çairi është bastion i BDI-së, Ali Ahmetit dhe vizionit të tij”. Ai në fjalimin e tij kritikoi oponentin e tij Zeqirja Ibraimi, duke thënë se ankesat e tyre janë të pabaza.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments