Thursday, June 13, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiVidhet artaria në Strugë, kërcënohet me “bombë”

Vidhet artaria në Strugë, kërcënohet me “bombë”

Policia e Strugës njofton se më 23.08.2018 rreth orës 17.15 në artarinë në rrugën ‘’Marshall Tito’’ është kryer një grabitje ndaj të punësuarit .Autori, sipas policisë nga i punësuari ka kërkuar t’i jap unazën të cilën ai më herët e kishte porositur por I punësuari I ka thënë se më parë duhet të sjell unazën e tij për ndërrim .Personi i panjohur pas këtij momenti ka hapur një qese dhe ka kërcënuar se aty ka një bomb dhe largohet nga aty duke marr unazën në vlerë pre 11 mijë denarësh .Policia e Strugës njofton se po merr masa për zbardhjen tërësore të këtij rasti.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments