Friday, April 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniVidhen para dhe florinjë në një shtëpi

Vidhen para dhe florinjë në një shtëpi

Hajdutët nga shtëpia kanë marrë 700 euro si dhe dy kuti me ar dhe byzheteri në vlerë prej 600 mijë denarë.
Persona të panjohur kanë vjedhur një shtëpi pronë e Xh.K nga Tetova, mbrëmë pas përdorimit të forcës dhe me mjetet të forta kanë hapur derën e ballkonit të katit të parë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments