Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniVidhen 130 mijë denarë në kazino

Vidhen 130 mijë denarë në kazino

Një kazino në bulevardin “Aradhat partizane” në Shkup është plaçkitur me ç’rast janë marrë 130 mijë denarë nga qarkullimi ditor.

MPB sot kumtoi se vjedhjen e ka kryer një person i maskuar i cili duke u kërcënuar me thikë dhe shkop i ka marrë paratë nga e punësuara në kazino. Vjedhja ka ndodhur dje rreth orës 08:50.

Po ndërmerren masa për gjetjen e autorit dhe për ndriçimin e rastit.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments