Monday, March 20, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeMaqedoniVidhen 130 mijë denarë në kazino

Vidhen 130 mijë denarë në kazino

Një kazino në bulevardin “Aradhat partizane” në Shkup është plaçkitur me ç’rast janë marrë 130 mijë denarë nga qarkullimi ditor.

MPB sot kumtoi se vjedhjen e ka kryer një person i maskuar i cili duke u kërcënuar me thikë dhe shkop i ka marrë paratë nga e punësuara në kazino. Vjedhja ka ndodhur dje rreth orës 08:50.

Po ndërmerren masa për gjetjen e autorit dhe për ndriçimin e rastit.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments