/div>
Loris
Kupa
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
(VIDEO) Afrohet dimri, regjistrohen reshjet e para të borës në Maqedoni
Maqedoni, Slider

(VIDEO) Afrohet dimri, regjistrohen reshjet e para të borës në Maqedoni

Derisa stina e dimrit po afrohet, në rrjetet sociale tashmë janë shpërndarë disa fotografi dhe video nga reshjet e para të borës në Maqedoninë e Veriut.

Në orët e mbrëmje së të shtunës të reshura e para të borës u regjistruan në Mavrovë, Nizhepolo dhe Pelister. Reshjet janë me intensitet të ulët dhe janë ende të pranishme kryesisht në lartësi .

Gjatë ditës së nesërme gjithashtu pritet mot i ftohtë me erë të lehtë në drejtimin verior.

November 21, 2020

error: Content is protected !!
Struga Ekspres