Sunday, May 26, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeKosovëVetura që u gjet në vendin ku ndodhi vrasja në Prishtinë kishte...

Vetura që u gjet në vendin ku ndodhi vrasja në Prishtinë kishte targa të Maqedonisë

Gazeta Sinjali raportoi sonte për vrasjen që ndodhi te ‘Rruga C’ në Prishtinë, ku një person është privuar nga jeta, duke u qëlluar me kallashnikov. Viktima nuk ka arritur t’iu mbijetojë plagëve dhe ka vdekur, teksa Policia ka dalë në vendin e ngjarjes.

Burimet e Sinjalit kanë bërë me dije se personat që dyshohen të jenë përfshirë në këtë rast kanë arritur të ikin, ndërsa vetura e tyre është gjetur jo shumë larg vendit të ngjarjes.

Të dyshuarit ia kanë vënë flakën veturës, teksa automjeti që u gjet në vendin e ngjarjes kishte targa të Maqedonisë së Veriut.

Rasti tashmë është konfirmuar për Sinjalin edhe nga Policia e Kosovës.

“Sot rreth orës 20:00, është raportuar për gjuajtje me armë zjarri të ndodhur në rrugën “C” në Prishtinë.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe nga informacionet e para të marra nga mjekët emergjent është konfirmuar se një person është pa shenja jete.

Policia po vijon punën me veprime të ekzaminimit të vendngjarjes si dhe me veprime të tjera operativo-hetimore me qëllim identifikimin dhe lokalizimin e të dyshuarve të implikuar në rast.”

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments